SYLWESTER W GRUZJI
28 grudnia
Przylot 13.25. Odbiór z lotniska pierwszej grupy dwoma marszrutkami. Na lotnisku zakup kart SIM, jeśli ktoś potrzebuje. Przejazd do centrum miasta (wymiana pieniędzy, ewentualnie jakieś zakupy na Zielonym Bazarze. Lunch na mieście. Przejazd do Hotelu w Kutaisi. Dla chętnych wieczorem Kutaisi wieczorową porą.  Kolacja i nocleg w Hotelu.
29 grudnia
Śniadanie w Hotelu. Następnie przejazd na dwa samochody do Tetra Cave, tu degustacja win w jaskini. Następnie udamy się do resortu Sairme, który słynie z wód mineralnych do picia jak i gorących basenów (możliwość skorzystania z basenu wewnętrznego i zewnętrznego). Lunch w Sairme, albo wcześniej po drodze. Na wieczór powrót do Kutaisi, kolacja i nocleg w Hotelu.
30 grudnia
Pierwsza grupa po śniadaniu i spakowaniu oraz zabraniu rzeczy z hotelu pojedzie na wycieczkę. Najpierw katedra Bagrati w Kutaisi, następnie monastyr Gelati. Po wycieczce pojedziemy wspólnie odebrać drugą grupę (7 osób) z lotniska (13.25 przylot). W pełnym składzie wyruszymy na lunch w Samtredii, a stamtąd pojedziemy prosto do Batumi. Zakwaterowanie w apartamentach Orbi City (3 drapacze chmur). Następnie wspólna kolacja w restauracji i zwiedzanie Batumi by night.
 
31 grudnia
Śniadania każdy szykuje sobie sam w apartamentach (w każdym jest kuchnia). Następnie udamy się na wycieczkę do Parku Narodowego Machakhela, tu zobaczymy 2 wodospady, 2 mosty Tamary, muzeum z meczetem. W drodze powrotnej zjemy lunch, prawdopodobnie zamówię go u znajomego gospodarza. Do Batumi wrócimy około 17/18.00. Szykowanie się na imprezę sylwestrową w restauracji. Impreza sylwestrowa.
1 stycznia
Śniadania na własną rękę w apartamentach. Wyjazd z Batumi koło 12/13.00. Po drodze lunch. Jeśli pogoda dopisze możemy zajechać na magnetyczną plażę w Ureki. Powrót do Kutaisi. Pożegnalna kolacja z noclegiem w Hotelu w Kutaisi
2 stycznia
Śniadanie w Hotelu. (dla tych co wcześniej lecą może boxy). Marszrutka pojedzie dwoma kursami na lotnisko. (20 osób 1 tura, 15 osób druga tura).
Koszty:
Grupa 1 od 28.12 – 370 €
Cena zawiera: transport na całej trasie trwania wycieczki, opiekę polskiego certyfikowanego przewodnika, 3 noclegi w Kutaisi w pokojach 2-3osobowych z prywatnymi łazienkami, 2 noclegi w Batumi w prywatnych apartamentach Orbi City (2-3 osobowe z łazienkami i aneksami kuchennymi), 3 kolacje w Kutaisi, 1 kolację w Batumi, 3 śniadania w Kutaisi.
Cena nie zawiera: lunchy, wejściówek do Sairme (30/40 lari za cały dzień na basenie) i wejściówek do Tetra Cave (bilet z degustacją 30 lari), ubezpieczenia turystycznego, imprezy sylwestrowej (koszt około 200 do 250 lari – rezerwacja i cena w listopadzie), wydatków własnych.
Grupa 2 od 30.12 – 280 €
Cena zawiera: transport na całej trasie trwania wycieczki, opiekę polskiego certyfikowanego przewodnika, 1 nocleg w Kutaisi w pokojach 2-3osobowych z prywatnymi łazienkami, 2 noclegi w Batumi w prywatnych apartamentach Orbi City (2-3 osobowe z łazienkami i aneksami kuchennymi), 1 kolacje w Kutaisi, 1 kolację w Batumi, 1 śniadanie w Kutaisi.
Cena nie zawiera: lunchy,  ubezpieczenia turystycznego, imprezy sylwestrowej (koszt około 200 do 250 lari – rezerwacja i cena w listopadzie), wydatków własnych.
Osoby chętne na wyjazd wpłacają 80 € przeliczone na złotówki wg aktualnego kursu na konto 39 1030 0019 0109 8518 0604 0292 z opisem NOCLEG GRUZJA. Bardzo proszę o taki właśnie opis przelewu. Można tez oczywiście revolutem. Na zaliczki czekam do 30.09.2023
Można dokonać przelewu w Euro od razu na konto 63 1030 0019 0109 7804 8166 6611

Osoby, które przylatują 26.12 doliczają sobie 60 lari czyli 24€ na autobus Kutisi-Tbilisi w 2 strony plus 70€ na 2 noclegi ze śniadaniem w samym centrum Tbilisi.

A w Tbilisi czekają na nas takie atrakcje:

  • wyjedziemy na twierdzę Narikala i będziemy podziwiać przepiękna panoramę miasta
  • zjemy tradycyjne gruzińskie „pierożki” chinkali
  • dotrzemy na plac wolności  gdzie nie tak dawno miała miejsce rewolucja róż
  • staniemy u podnóża Matki Gruzji i sprawdzimy czy nas jako przyjaznych gości uraczy winem 😉
  • chętni mogą skorzystać ze słynnych łaźni siarkowych (warto i to z masażem)
  • zwiedzimy jedną z największych świątyń prawosławnych na świecie Sobór Twórcy Świętej
  • zrobimy zakupy na słynnym targu Suchy Most

Wpłata zadatku oznacza akceptację ceny i warunków imprezy.
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.