Spędź Wielkanoc z nami w górach! Naprawdę warto!

Tradycjonaliści spędzają Święta przy suto zastawionym stole w gronie rodziny i przyjaciół. Jednak nam to nie odpowiada. Jeśli też wybierasz aktywny wypoczynek i dobre towarzystwo to zapraszamy.

Tym razem wybraliśmy najbardziej dziewicze góry Słowacji – Wielka Fatrę. Słowacy mawiają, że jest to jedno z ich najważniejszych i najpiękniejszych pasm górskich, na terenie którego, w roku 1973 założono Park Narodowy Wielka Fatra. Jest tu pięknie, dziko i magicznie. Na trasach nie uświadczycie dzikich tłumów, a tutejsze wzgórza ukrywają wiele pięknych miejsc i hal pełnych kolorowych kwiatów.

Noclegi zarezerwowałam dla nas w miejscowości Liptovské Revúce i będzie to idealna baza wypadowa, żeby przejść najpiękniejszą pętlę w tym paśmie Vyšná Revúca – Krížna (4 h 11 min) – Ostredok (53 min) – Ploská (1 h 52 min) – Vyšná Revúca (1 h 25 min). Prawie połowa z 22 kilometrowej trasy przemyka widokowym grzbietem, co tylko potwierdza, że warto się tutaj wybrać.

Kolejnego dnia czeka na nas atrakcyjna i bardzo urozmaicona terenowo wycieczka do jednych z piękniejszych dolin po słowackiej stronie – Doliny Prosieckiej i Doliny Kwaczańskiej. Na odwiedzających czekają tu skalne kaniony, wodospady, mostki, drabinki.

Dojazd we własnym zakresie, ale jak zawsze będziemy kontaktować ze sobą osoby zainteresowane wspólnym dojazdem. Z Katowic to 200km, 3h.
Na miejscu spotykamy się 10.04 w piątek około 19.00. W pensjonacie będziemy mieć zapewnione śniadania i obiadokolacje. Można więc zabrać ze sobą tylko tradycyjne potrawy świąteczne i przekąski, które zabierzemy w góry. Z doświadczenia wiem, ze Wielki Piątek to największe Święto dla Słowaków i jest pozamykane wszystko. Warto o tym pamiętać przed wyjazdem.

Koszt noclegów z wyżywieniem i ubezpieczeniem dla jednej osoby: 380zł

Zarezerwowanych mamy 12 miejsc w pokojach 2-osobowych.

  

Kontakt:
+48 604 778 280
aga@projektpodroze.pl

Jest to prywatna impreza, każdy uczestniczy w niej na własną odpowiedzialność i ryzyko.
Wpłata zaliczki oznacza akceptację ceny i warunków imprezy.
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.