Pędzą, pędzą sanie, góralskie koniki…

18-20. styczeń 2019

Dawno nie spotykaliśmy się zimą w górach. A tu sezon narciarski i pieszy w pełni. Śniegu w górach jest naprawdę sporo więc w sobotę jedziemy na kulig, z ogniskiem i grzanym winem w kolibie.

Spotykamy się w piątek wieczorem i w ramach integracji zapraszam wszystkich na piwo lub wino grzane do Izby Góralskiej.

W sobotę dzielimy się na zespół narciarski i pieszy. Grupa trekkingowa może wybrać się z Nowej Osady szlakiem zielonym na Smrekowiec i dalej na Trzy kopce. Trzy Kopce Wiślańskie stanowią jeden z najprzyjemniejszych punktów widokowych w całym Beskidzie Śląskim. Na szczycie znajduje się nietuzinkowe prywatne schronisko Telesforówka. Można zrobić pętelkę i zejść żółtym szlakiem do Wisły. To idealna trasa na krótkie zimowe dni.

Narciarze mają do wyboru stoki w Wiśle, lub Szczyrk gdzie mamy najlepsze narciarskie stoki w Polsce. Dojazd to tylko 16km.

Wieczorem spotykamy się wszyscy razem i o godzinie 17:00 rozpoczynamy nasz kulig doliną Białej Wisełki.

 

W niedzielę po śniadaniu pakujemy się i wszyscy przejeżdżamy do Szczyrku. Tutaj polecam wszystkim wyjechać na Skrzyczne i przejść do Malinowskiej Skały. To jeden z najpiękniejszych szlaków w Beskidzie Śląskim. A widoki zimą robią niesamowite wrażenie.

Zakończymy weekend pożegnalnym żurkiem w jednej ze szczyrkowskich gospod około godziny 16:00.

Koszt: 320zł: 2 noclegi w pokoju 2 i 3-osobowych, śniadania w postaci bufetu, kulig z kiełbasą z ogniska i grzańcem, projekt wyjazdu.

 

Zaliczka 100zł – gwarantuje rezerwację miejsca.

Kontakt:
+48 604 778 280
aga@projektpodroze.pl

Jest to prywatna impreza, każdy uczestniczy w niej na własną odpowiedzialność i ryzyko.

Wpłata zaliczki oznacza akceptację ceny i warunków imprezy.
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.