Wszystko co musisz wiedzieć o naszym wyjeździe Sylwestrowym 2019/2020. Wchodzimy w piękny 2020 rok więc warto go rozpocząć w sposób wyjątkowy w świetnym wesołym towarzystwie.

  • Termin: 28.12-1.01 z możliwością wydłużenia pobytu w każdą stronę.
  • ten wyjazd to impreza nietuzinkowa, niebanalna, dla ludzi którzy świetnie się bawią przy umiarkowanej ilości alkoholu. Jeśli upijanie się do nieprzytomności to Twój sposób na dobrą zabawę to od razu zrezygnuj z tej imprezy.
  • to impreza dla narciarzy bo na stok możemy wyjechać wprost spod drzwi pensjonatu. A jak komuś stok będzie za mały to w odległości 4,5km mamy stacje narciarską Złoty Groń, a do Ośrodka narciarskiego Velka Raca mamy 30km. Na miejscu mamy instruktora, więc jeśli chcesz spróbować zjeżdżać to właśnie jest szansa.

  • to też impreza dla piechurów, w pobliżu mamy Jaworzynkę i Trójstyk trzech państw gdzie szlakiem pieszym możemy się udać do Herczawy na czeskie piwko. W pobliżu mamy też szlaki piesze na Baranią Górę.

  • no i w końcu to tez impreza dla tych, którzy lubią oglądać piękne rzeczy i zwiedzać ciekawe miejsca. Jest Chata na Szańcach, Muzeum Koronek i dwa przepiękne punkty widokowe na zboczach Ochodzitej i Koczego Zamku, a kilka kilometrów dalej w Istebnej obowiązkowy punkt zwiedzania Chata Kawuloka. Na pewno wybierzemy się tam wszyscy razem.
  • Miejsce imprezy: pensjonat w Koniakowie – malowniczo położona miejscowość wśród szczytów Beskidu Śląskiego. Co ciekawe, Koniaków nie leży w dolinie, jak większość górskich wiosek, ale ulokował się na grzbiecie, na wysokości około 700 m m.p.m., niedaleko popularnej Ochodzitej. Może dlatego ta wieś sprawia wrażenie innej, niecodziennej, magicznej. Z każdego miejsca roztaczają się tu piękne widoki i ma się przy tym wrażenie, że jest się gdzieś na końcu świata, gdzie cisza i spokój to codzienność. Nasz dom wypoczynkowy ulokowany jest w centrum: sklep, pub, pizzeria i karczma Ochodzita, wszystko to oddalone jest o kilka minut spacerem od naszego miejsca zamieszkania.

  • Jest zima, są góry muszą więc być górale, ognisko z kapelą góralską i kulig. Wszystko to macie zapewnione w pakiecie Sylwestrowym.

 

 

Pensjonat pokoje 2,3 i 4- osobowe. Miejsc jest 44. Jak zwykle zadbamy o to, aby proporcje męsko damskie wynosiły pół na pół.

Koszt: 790-850zł zawiera

– 4 noclegi z wyżywieniem w postaci śniadań i obiadokolacji (790 pokoje 4-osobowe typu studio, 850 – pokoje 2-3 osobowe)

– kolacja i zabawa sylwestrowa przy muzyce mechanicznej

– kulig i ognisko z kiełbaskami i grzańcem

-ubezpieczenie

Istnieje możliwość przyjazdu dzień wcześniej w piątek, lub pozostania do 2.01. Koszt dodatkowej doby nocleg+wyżywienie 120zł.

 

Zaliczka 200zł – gwarantuje rezerwację miejsca.
Kontakt:
+48 604 778 280
aga@projektpodroze.pl
Jest to prywatna impreza, każdy uczestniczy w niej na własną odpowiedzialność i ryzyko.
Wpłata zaliczki oznacza akceptację ceny i warunków imprezy.
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.