Tradycyjnie już Święta Wielkanocne spędzimy w górach.
Spotykamy się w piątek 2.04 w Międzybrodziu Żywieckim. Do dyspozycji mamy 2 domki nad jeziorem, w każdym trzy dwuosobowe sypialnie z łazienkami. Do dyspozycji też oczywiście salon i kuchnia.

W sobotę idziemy na spacer górski: przez Kiczerę wyjdziemy na Żar. Pooglądamy piękne widoki na jezioro i elektrownię szczytowo – pompową. Kto nie chce lub nie może wyjść to na szczyt może też wyjechać kolejka i dołączyć do nas na górze 🙂
Wieczorem zrobimy sobie ognisko.
Niedziela – przejedziemy na druga stronę jeziora i z Czernichowa przez Czupel wyjdziemy do schroniska na Magurce 🙂
W poniedziałek przed odjazdem zaglądniemy jeszcze do Kozubnika i zobaczymy co dzieje się z legendarnym za czasów PRL ośrodkiem wypoczynkowym. Cała historia ośrodka jest dość ciekawa i opowiem Wam o niej podczas pobytu.

Koszt noclegów, zakupu artykułów śniadaniowych na 3 obfite śniadania i kiełbasek na ognisko to 450zł od osoby. Jak co roku jeśli chodzi o obiadokolacje to umawiamy się, że każdy przywiezie ze sobą jedną potrawę świąteczną i napoje jakie lubi 🙂
P.S. Jeśli ktoś będzie chciał dojechać pociągiem to mogę odebrać z dworca PKP.

 

Kontakt:
+48 604 778 280
aga@projektpodroze.pl

Jest to prywatna impreza, każdy uczestniczy w niej na własną odpowiedzialność i ryzyko.

Wpłata zaliczki oznacza akceptację ceny i warunków imprezy.
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.