24.12-27.12.2019
Wolisz aktywny wypoczynek i luźną atmosferę zamiast świat za stołem? To zapraszamy 🙂

W tym roku mamy dla Was propozycję na święta: Góry Choczańskie. To niewielkie i dość zapomniane przez turystów z Polski pasmo Karpat na Słowacji. Dwie doliny Kwaczańska i Prosiecka są uważane za jedne z najpiękniejszych dolin Słowacji. My spróbujemy je przejść w warunkach zimowych. Wodospady, kładki i punkty widokowe sprawiają że szlaki nie nudzą nam się ani przez chwile.
Narciarze mają do dyspozycji ośrodek Kubińska Hola usytuowany kilkanaście kilometrów od naszej chaty.
Śpimy w Dolnym Kubinie Lestiny. Mamy tam do dyspozycji 10 miejsc noclegowych w pokojach 3-4 osobowych. Ewentualnie dla spóźnialskich jest jeszcze rozkładana sofa w salonie 🙂

Dojazd we własnym zakresie, ale jak zawsze będziemy kontaktować ze sobą osoby zainteresowane wspólnym dojazdem. Z Katowic to 170km, 2,5h.
Na miejscu spotykamy się 24.12 około 14 gdzie podczas pierwszej wspólnej kawy przygotujemy, a właściwie odgrzejemy kolację Wigilijną. Pomysł jest taki, aby każdy przywiózł jedną (wcześniej ustalimy kto jaką) a potem z tego stworzymy nasza jedyną niepowtarzalną kolację.
Śniadania będziemy robić sami z artykułów które zakupię wcześniej, a obiadokolacje tradycyjnie zjemy gdzieś w okolicy. Są tam w okolicy stoki narciarskie więc na pewno jakieś karczmy będą otwarte.

Koszt noclegów dla jednej osoby: 350zł

Dodatkowo należy sobie przygotować pieniądze na śniadania i ubezpieczenie 79zł.

Kontakt:
+48 604 778 280
aga@projektpodroze.pl

Jest to prywatna impreza, każdy uczestniczy w niej na własną odpowiedzialność i ryzyko.
Wpłata zaliczki oznacza akceptację ceny i warunków imprezy.
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.