Odessa – największy i najpiękniejszy port morski Ukrainy nazywany perłą Morza  Czarnego. Jest to idealne miejsce dla osób preferujących nie tylko zwiedzanie, ale również relaks na plaży i kąpiele słoneczne.
Lecimy do Odessy w terminie 21-28.07.
Loty z Krakowa w cenie 120zł, z Poznania za 203zł, a
Warto to wykorzystać i polecieć nad morze czarne. Piękne piaszczyste plaże, ciepła woda, a to wszystko u stóp miasta wielu kultur i religii. Swoje ślady odcisnęli tu między innymi Francuzi, Polacy i Rosjanie. Będziemy mieli w końcu okazję zobaczyć na żywo słynne z filmu Pancernik Potiomkin schody Potiomkinowskie, zwiedzimy pałac Woroncowa. Przystaniemy przed gmachami opery, baletu i filharmonii. Pospacerujemy bulwarem przymorskim i odpoczniemy na plażach. Nie zapomnimy też odwiedzić muzeum koniaku rodziny Szustowów.
Pojedziemy tez do Białogrodu, który przez wiele lat był lennem Polski, zwiedzimy tam malowniczy zamek położony na krańcu Europy.
Pierwsze trzy noclegi zarezerwowałam w samym centrum. Będzie czas na spacery po tym nietuzinkowym mieście i wycieczkę na stepy akermańskie.
Kolejne 4 noclegi w pobliżu plazy Arkadia. Będzie czas na wypoczynek. W pobliżu trzy różne plaże.
Jeśli warunki „wirusowe” pozwolą to możemy udać się do Nadniestrza – „sowieckiego skansenu”, państwa nieuznawanego ze stolicą w Tyraspolu.
Koszt noclegów w pokojach dwuosobowych 990zł od osoby (w cenie tez obowiązkowe teraz na Ukrainie ubezpieczenie pokrywające zachorowania covid)
Zgodnie z decyzją rządu obcokrajowcy wjeżdżający na terytorium Ukrainy mogą przedstawić negatywny wynik testu PCR, testu antygenowego albo dokument potwierdzający zakończenie procesu szczepień przeciwko Covid-19.
Kontakt:
+48 604 778 280
aga@projektpodroze.pl
Jest to prywatna impreza, każdy uczestniczy w niej na własną odpowiedzialność i ryzyko.
Wpłata zaliczki oznacza akceptację ceny i warunków imprezy.
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego