essay 998 help with assignments for mental health student nurse prayers an introduction to the sport of table tennis essay my linda all hogan relations brief overview on autism
NORWEGIA NAJLEPSZE MIEJSCÓWKI
23-30.08.2019
Norwegia – najpiękniejsze trasy i widoki 🙂

Norwegia dla wielu osób jest najpiękniejszym krajem w Europie, a pięknych, „pocztówkowych” miejsc w niej nie brakuje, to kraj, który zachwyca na każdym kroku. Tutaj nie trzeba szukać atrakcyjnych widoków. Jedziemy autem i co chwilę z naszych ust wyrywa się “o rety, ale widok”.
Lecimy do Bergen. Można z Katowic lub z Warszawy. Bilety na samolot kupujemy indywidualnie.
Na dzień dzisiejszy loty kosztują ok 400zł, ale z mojego doświadczenia wiem że najtańsze bilety w Wizzair możną kupić na jakieś dwa miesiące przed wylotem. Ja polecam kupić bilet jak tylko się pojawi promocja 20% w Wizzair,
Plan wyjazdu – każdy nasz dzień to moc wrażeń. Tym razem nietypowo przedstawię każdy dzień po prostu na zdjęciach.
Pierwsze trzy dni planujemy następująco:
Bergen

natępnie trekking do lodowca Buarbreen:

zatrzymamy się przy jednym z najpiękniejszych wodospadów Langfossen:

A potem juz na koniec pobytu w tym regionie udamy się na trekking do niesamowitej platformy Trolltungi

Po tych atrakcjach będziemy sie przemieszczać w górę Norwegii i podziwiając niesamowite wodospady i punkty widokowe dojedziemy aż do najpiękniejszego fiordu Geiranger:

Kawałek dalej czeka na nas droga Trolli:

Nie pominiemy też niesamowitego punku widokowego Dalsnibba i trekkingu wzłduż fiordu Geiranger z widokiem na wodospad Siedmiu sióstr

Ta wyprawa przeznaczona jest dla każdego, do trekkingów nie potrzeba żadnego specjalistycznego sprzętu, wygodne buty wystarczą. Wystarczy normalna aktywność fizyczna, najdłuższa trasa piesza ma 23km, ale planujemy na nią cały dzień.

Na miejscu poruszamy się wynajętymi autami.
Śpimy w norweskich hyttach. Jeżdżę do Norwegii od lat i owszem można próbować zaoszczędzić i spać w namiotach, ale biorąc pod uwagę norweską pogodę, to że potrzebujemy kuchni aby przygotować sobie posiłki i to, że na wszystkich polach namiotowych wtedy płacimy nie tylko za namiot, ale i za prysznice i to, że namioty i cały niezbędny sprzęt musi z nami dolecieć więc naprawdę sporo zapłacimy za bagaż pomysł wcale nie okazuje się, aż tak „ekonomiczny” jakby się wydawało.

My mamy zarezerwowane duże, przestronne domki, w których bez problemu zmieści się 8-10 osób i gdzie mamy do własnej dyspozycji kuchnię i łazienkę.

Koszty 1890,00
– wszystkie noclegi na trasie w hyttach norweskich
– wynajęcie auta na cały czas pobytu z pełnym ubezpieczeniem
– projekt wyjazdu

Cena nie zawiera biletu samolotowego oraz kosztów benzyny i dróg/promów. (koszty benzyny i promów w poprzednich latach zamykały się w kwocie ok.200zł od osoby)

Wyżywienie podczas wyjazdu. Planujemy na ten wyjazd zebrać ekipę 8 osób. Wystarczy więc że każda osoba przygotuje jedną obiadokolację dla całej ekipy. Śniadania i prowiant suchy na trekkingi najwygodniej zabrać z Polski. Wypróbowaliśmy tą metodę w zeszłym roku i sprawdziła się doskonale. Produkty można zabrać z Polski, ale można też zakupić w supermarketach Rema 1000. Naprawdę można znaleźć tam sporo artykułów w cenach akceptowalnych dla Polaka.

Potrzebny będzie podczas tej wyprawy jeden dodatkowy kierowca. Najlepiej gdyby to była osoba posiadająca kartę kredytową. Ta osoba otrzymuje zniżkę 200zł od ceny wyjazdu.

Na tą wyprawę mamy tylko 8 miejsc.

Kontakt:
+48 604 778 280
aga@projektpodroze.pl

Jest to prywatna impreza, każdy uczestniczy w niej na własną odpowiedzialność i ryzyko.

Wpłata zaliczki oznacza akceptację ceny i warunków imprezy.
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.