W grudniu zapraszam Was do Lwowa.

Lwów to miasto, które może poszczycić się tym, że znajduje się w nim ponad 50% wszystkich zabytków Ukrainy. Oczywiście najbardziej popularne wśród turystów jest Stare Miasto wpisane na listę UNESCO.

Lwowski Rynek otoczony jest 44 pięknymi kamienicami reprezentującymi różne style architektoniczne. Świadczą one o długiej i różnorodnej historii miasta, bogactwie, pochodzącym głównie z handlu i podatków oraz jego wielokulturowości. Wśród nich na szczególną uwagę zasługują: renesansowa kamienica Bandinellich, klasyczne renesansowe Włoskie Podwórko czyli dziedziniec-patio z piętrowymi krużgankami, Kamienica Królewska a także rzucająca się w oczy Czarna Kamienica – zbudowana została z ciemnego piaskowca i zdobiona białymi rzeźbami. Lwów to także wspaniałe restauracje, niepowtarzalne wnętrza lokali, bijące ciepłem i doskonałą atmosferą. Lwów to ślady polskiej kultury i sztuki.

Unikamy długiej podróży i oczekiwania na granicy i lecimy Wizzairem z Katowic. Bilety są dostępne za 200-250zł w dwie strony. Najtaniej jest kupić je w 5-6 osób. Na ten moment już są trzy chętne i czekam na kolejne trzy 🙂

Zwiedzanie Lwowa rozpoczniemy od nocnego zwiedzania z polskojęzycznym przewodnikiem. Potem będziemy kontynuować wieczór w jednej z bardzo licznych lwowskich restauracji przy pysznym jedzeniu i jeszcze pyszniejszych trunkach. Kolejny dzień zaczniemy od niesamowitego śniadania u Baczewskich. Piękne patio, kilka bufetów i obowiązkowo kieliszek wódki lub lampka szampana tak zaczyna się dzień we Lwowie. Do dyspozycji na miejscu mamy dwa pełne dni. Jednego dnia będziemy popołudniem zwiedzać podziemia Lwowa z przewodnikiem. Te same, o których była mowa w filmie Agnieszki Holland https://www.youtube.com/watch?v=Gml-GRYwQq8

Bliżej wyjazdu, jak tylko na stronie internetowej pojawi się repertuar kupimy bilety na jeden ze spektakli Lwowskiego Teatru Opery i Baletu. Najtańsze bilety można już kupić za 10zł, a najlepsze miejsca kosztują 40zł.

Śpimy w klimatycznym apartamencie lwowskim w pobliżu opery i rynku. do dyspozycji mamy 3-sypialnie 3i4 osobowe, 3 łazienki i kuchnię.

Zainteresowanie wyjazdem było tak duże, że domówiłam pokoje w hostelu na przeciwko naszego apartamentu. Pokoje są 2 i 3 osobowe.

W sumie mamy 17 miejsc noclegowych.

Koszt: 390zł: 4 noclegi w apartamencie w centrum miasta, dwie wycieczki z polskojęzycznym przewodnikiem, projekt wyjazdu.

Cena nie zawiera ubezpieczenia 20-25zł i kosztów biletu lotniczego 140-200zł.

 

Zaliczka 200zł – gwarantuje rezerwację miejsca noclegowego.

Kontakt:
+48 604 778 280
aga@projektpodroze.pl

Jest to prywatna impreza, każdy uczestniczy w niej na własną odpowiedzialność i ryzyko.

Wpłata zaliczki oznacza akceptację ceny i warunków imprezy.
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.